Kim jesteśmy

AGROKASA oferuje szeroką gamę produktów finansowych z najlepszych banków, które są odpowiedzią na potrzeby rynku.

Zaufali nam

bnp alior Santander logo santander (1) mbank-logo-ind pko_leasing efl efl_finance logo_cuk
onas

Klienci indywidualni

Dzięki wsparciu finansowemu, które oferujemy, Klienci indywidualni zyskują realną szansę na realizację swoich planów.

Przedsiębiorcy

Jesteśmy otwarci na wszystkich Klientów - podmioty gospodarcze, rolników oraz osoby fizyczne.

Siła profesjonalizmu

Naszą siłą są doświadczeni profesjonaliści, od lat z sukcesem wspierający Klientów w transakcjach obrotowych i inwestycyjnych - również z wykorzystaniem funduszy unijnych i leasingowych.

Lokalna gospodarka

Naszym Klientom proponujemy rozwiązania finansowe na najwyższym poziomie. Dzięki nim możliwe jest pomnożenie swojego kapitału, a w efekcie - pozytywny wpływ na stan lokalnej gospodarki. 

Wsparcie rolnictwa

Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób prowadzących działalność rolniczą lub wytwórczą w zakresie rolnictwa, a nasza oferta kredytowa skutecznie wspiera zarówno duże, jak i małe gospodarstwa.

Korzystne warunki finansowania

Za skorzystaniem z naszych usług przemawia m.in. niskie oprocentowanie kredytu oraz dogodny okres na jego spłatę, dlatego zaufały nam już setki Klientów.

Przyjazne formy kredytowania

Oferujemy wygodną formę finansowania maszyn i sprzętu rolniczego - leasing operacyjny i finansowy oraz usługę najmu długoterminowego - ze stałymi opłatami i czynszem inicjalnym od 0%.

Fachowe doradztwo i realizacja potrzeb

Nasze usługi realizujemy w oparciu o dokładne rozpoznanie potrzeb Klienta i propozycję najskuteczniejszych rozwiązań. Dzięki temu efektywnie wspieramy tych, którzy nam zaufali.

Strategia biznesowa

Przedstawiamy atrakcyjne warunki finansowania, a warunki kredytów i leasingu przedstawiamy odpowiedzialnie - w sposób jasny, bez ukrywania dodatkowych kosztów. 

Agrokasa to szeroki wachlarz produktów i atrakcyjne warunki finansowania